I Targi Łowiectwa i Leśnictwa Carpathia Hunting & Forestry

 

carpathia_hunting

W dniach 23-24 września 2017 roku w G2A Arena (Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce, zlokalizowane przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka) odbędzie się I edycja Targów Łowiectwa i Leśnictwa „CARPATHIA HUNTING & FORESTRY” – pierwszego i jedynego takiego wydarzenia w Południowo-Wschodniej Polsce.

W trakcie dwóch dni Targów prezentowane będą najnowsze trendy w branży leśnej i łowieckiej, jak również odbędzie się szereg imprez towarzyszących. W programie znajdą się m.in. warsztaty poświęcone elaboracji amunicji, pokazy i warsztaty gastronomiczne, wykłady i warsztaty z zakresu kynologii, pokazy sokolnicze, zajęcia przyrodniczo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży i wiele innych.

W tym samym terminie będzie miała miejsce Konferencja Naukowa „Przyroda Podkarpacia” poświęcona zamieszkującym Bieszczady gatunkom zwierząt chronionych takich jak rysie, wilki, niedźwiedzie i żubry. Podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia związane z występowaniem tych zwierząt w Bieszczadach, obecnego stanu ich populacji oraz wpływu ich bytowania na środowisko.

Targi uświetni wystawa prac Tadeusza Budzińskiego – wybitnego artysty fotografika, a przede wszystkim myśliwego i przyrodnika, którego działalność artystyczna i łowiecka od lat 70-tych XX wieku związana jest ściśle z Bieszczadami i Podkarpaciem.

 

Dodaj komentarz